Szafa kartotekowa A4

Jest ro szafa przeznaczona do przechowywania dokumentów, których format nie jest większy niż A4. Jeśli zdecydujmy się na mały model posiadający dwie szuflady to spokojnie będzie można taką szafkę schować pod biurkiem.

Szafka może być wykonana standardowo z blachy czarnej o grubości 0,6 mm do nawet 2 mm. Całość malowana jest farbami proszkowymi w kolorze RAL 7035. Do przesuwania szuflad zastosowano specjalne prowadnice teleskopowe. Pozwala to na wysuwanie szuflady nawet wtedy, kiedy jest w niej dużo ciężkich dokumentów. Jeszcze jedną zaletą jest to, że takie prowadnice mają specjalne zabezpieczenie przed wypadnięciem. Nie musimy się przejmować tym, że nagle szuflada spadnie nam z dokumentami. Producent w przypadku takiej małej szafy przewidział maksymalny ciężar na szufladę dochodzący do czterdziestu pięciu kilogramów. W szafę zastosowano również specjalną blokadę, która pozwala na wysuniecie jednej szuflady. Wtedy całość jest stabilna i szafa na pewno nam się nie przewróci.

Zamawiamy szafę kartotekową

Jeśli mamy inne wymagania i chcemy żeby szafa była w innym kolorze albo żeby miała niestandardowej wymiary to nie ma z tym problemów. Trzeba tylko wybrać firmę, która się zajmuje produkcją szaf i sprzedażą, a wtedy bez większych problemów uzgodnimy z nimi wszystkie szczegóły. Wykonają dla nas taką szafę, jaka będzie idealnie dopasowana do wszystkich naszych potrzeb. Wszystkie szafy są trwałe, bo zostały wykonane z najlepszych materiałów. Jest to rozwiązanie bardzo praktycznie i bardzo przydatne. W krótkim czasie można będzie dotrzeć do dokumentów, jakie nas interesują. Bardzo bogatą ofertę z szafami kartotekowymi można znaleźć na stronie szafy kartotekowe. Nigdzie nie znajdziemy tak wielu informacji na temat szaf. Można zapytać o to, co nas interesuje i można zamówić taką szafę kartotekową, jaka jest dla nas najbardziej praktyczna. Ta firma z ofertą jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego warto z niej skorzystać i coś dla siebie wybrać.