Chcemy pracować w UK?

Jeśli chcemy pracować w UK to trzeba będzie zdobyć numer ubezpieczenia społecznego. Jeśli tego numeru nie posiadamy to nie ma, co liczyć na legalną pracę. W Wielkiej Brytanii ten numer jest bardzo ważny, dlatego jeśli szukamy pracy to trzeba udać się do urzędu gdzie wszystkie formalności będziemy mogli pozałatwiać.

Problem polega na tym, że nie znamy języka angielskiego w takim stopniu żeby można było swobodnie rozmawiać z urzędnikiem. Mamy mały problem, bo chcemy pracować, ale nie wiemy, w jaki sposób można zdobyć ten potrzebny numer.

Rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób jest polski księgowy w Londynie. Nie ma problemu z językiem i można będzie się udać razem żeby pozałatwiać wszystkie formalności. Zanim jednak to zrobimy zadzwonimy do księgowego i umówimy się na konkretny termin. Wtedy będziemy wiedzieć, kiedy nasza sprawa zostanie pozytywnie załatwiona.

Potrzebne dokumenty do rejestracji numeru ubezpieczenia społecznego
Zanim wyjdziemy do UK pamiętajmy, że przy rejestracji NIN potrzebny jest nam paszport. Jeśli go nie mamy do trzeba go wyrobić. Musimy mieć przy sobie dokumenty potwierdzające dokładny adres zamieszkania na terenie UK. Wystarczy, że przyniesiemy jakieś rachunki, które opłacamy, czyli prąd albo gaz., Jeśli mamy umowę o pracę to trzeba będzie ją przynieść. Podczas takiej wizyty trzeba będzie zabrać ze sobą wyciągi z naszego osobistego konta. Jeśli zamiast pracować u kogoś zamierzamy pracować u siebie i korzystamy z samozatrudnienia to konieczne będzie przyniesienie faktur za towary lub usługi. Dla księgowego nie jest trudnym zadaniem żeby nas przez proces rejestracji przeprowadzić. Dla nas to niepotrzebny stres, dlatego trzeba korzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna. Mamy wtedy gwarancje, że wszystko uda się zrobić na czas. Księgowego, który nam pomoże znajdziemy na księgowość Londyn Capital Business Links Ltd.. Wystarczy teraz napisać do nich albo zadzwonić, a będziemy wiedzieć, kiedy dokładnie mają dla nas czas. Chcemy przecież jak najszybciej otrzymać numer ubezpieczenia społecznego. Im szybciej tym lepiej.